PRODEJ NEMOVITOSTI

SPECIALIZUJI SE NA PRODEJ BYTŮ, DOMŮ, STAVEBNÍCH POZEMKŮ A ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY

Mým cílem je hladký průběh prodeje nemovitosti a spokojenost všech zúčastněných.

Již při našem prvním setkání se snažím plně pochopit vaše očekávání a specifické potřeby. Nabízím vám zdarma profesionální odhad ceny vaší nemovitosti, který odráží současný stav trhu a umožňuje stanovit správnou prodejní cenu.

 

Samotný proces přípravy nemovitosti a hledání vhodného zájemce o koupi zahrnuje: 

1. HOMESTAGING

Připravím Vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejvíce potenciálních zájemců. Mám k dispozici velké množství nábytku a dekorací, a v rámci mých služeb Vám zajistím i případné vyklizení nemovitosti, vymalování a úklid.  Kvalitně provedený homestaging pomůže prodat nemovitost rychleji a za vyšší cenu. Na webu homestagingvbrne.cz můžete najít příklady našich realizací homestagingu.

2. PROFESIONÁLNÍ VIDEOPROHLÍDKA A FOTOGRAFIE

Spolupracuji s šikovnými fotografy a kameramany, kteří mají bohaté zkušenosti s tvorbou prezentací nemovitostí. Kvalitní fotografie ve vysokém rozlišení a videoprohlídka obsahující všechny důležité informace, umožní potenciálním zájemcům získat představu o Vaší nemovitosti ještě před osobní prohlídkou.

3. INZERCE

Připravím poutavý inzerát Vaši nemovitosti, který bude inzerován na 11 různých realitních serverech.

4. PODPORA INZERCE

Samotnou inzerci je možné podpořit příspěvky případně placenou reklamu na mých sociálních sítích. Zároveň Vaši nemovitost zveřejníme na webu a sociálních sítích naší kanceláře bonusbrno.cz.

POTŘEBUJETE POMOCT

S PRODEJEM NEMOVITOSTI?

Neváhejte se na mě obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle: 

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.