Jak chránit úspory před inflací

a zajistit jim bezpečný růst

Také sledujete stále rostoucí inflaci, která každý den ukrajuje z vašich úspor? Přemýšlíte, jak před ní schovat své těžce vydělané peníze? Pravděpodobně tušíte, že spořící účty jsou nevýhodným řešením, protože jejich sazby jen stěží pokulhávají za rychlejším tempem inflace.

Investování jako ochrana před inflací.

Ale jak?

Jednou z možností, jak přelstít inflaci a zhodnotit úspory, je investování – například do akcií. Ty však s sebou nesou vysoká rizika, nutnost vyznat se v trzích a také mnoho bezesných nocí. Určitě mají své příznivce a výhody, ale nehodí se pro každého. Jak tedy ochránit své úspory před nenasytnými zuby inflace a investovat bezpečně?

Investice do něčeho, co nikdy neztratí hodnotu

Dlouho jsem se zabývala všemi možnostmi investování a uvědomila si, že pokud nechci riskovat ztrátu, musím investovat do něčeho, co si udrží hodnotu v každé době a za každé situace. Do něčeho, co je vzácné, potřebné pro život a nikdy proto neztratí na ceně. Stačilo se jen rozhlédnout kolem sebe. Je to prostor, který na Zemi máme – pozemky. 

Pozemky dostupné téměř pro každého

Při rostoucích cenách nemovitostí do mnohamiliónových výšin si možná řeknete, že investice do pozemků je pro vás nedosažitelná. Naštěstí není pozemek jako pozemek. Dostupnou cestou jsou zemědělské pozemky.

Pozitivem zemědělských pozemků je jejich nižší cena a různorodost. Svobodně si můžete vybrat podle svých finančních možností, zda chcete koupit menší políčko, les nebo velký lán, jeden malý pozemek, nebo pozemků více. Začít můžete už s částkou 100 000 Kč bez zatěžujícího zadlužení a placení úroků bance.

Co znamená investice do zemědělských pozemků a co vám přinese?

Smyslem investice do zemědělských pozemků je nejen ochrana úspor před inflací, ale také zhodnocení. Cena orné půdy za posledních 5 let narostla téměř o 70 % a určitě ještě není na vrcholu. Mimo jiné proto, že na rozdíl od všech jiných nemovitostí je jí totiž skutečně omezené množství, protože nový prostor na Zemi nepostavíte.

Vysoké zhodnocení bez práce a starostí. Je to možné?

Kouzlo je v tom, že téměř všechnu půdu u nás už někdo obhospodařuje – zemědělská družstva, nebo soukromí zemědělci. Tudíž s koupí získáte i nájemce, tzn. pachtýře, který se o váš pozemek bude starat a hradit také nájemné (pachtovné). Hodnota vašeho pozemku poroste, a to bez údržby a starostí, na rozdíl od bytů, či nájemních domů, kde musíte řešit opravy a potíže s nájemníky.

Můžete si zemědělský pozemek koupit sami bez pomoci?

Často za mnou přicházejí lidé, kteří už o výhodách koupě zemědělské půdy slyšeli, ale vůbec nevědí, jak a kde nějaké políčko pořídit, což je přirozené. Já se věnuji investicím do zemědělských pozemků už řadu let, prošla jsem si všemi nástrahami a získala informace i dokonalý přehled o možnostech a postupech investování.

Kolik vás stojí nechat své úspory ležet ladem?

Jsem ráda, že můžu klientům pomáhat investovat do něčeho, co má skutečnou hodnotu a zhodnotí jejich úspory. Půda je všude kolem nás, jen vědět, do které se vyplatí investovat a jak ji koupit.

Dává vám tento druh investice smysl? S radostí vám pomůžu začít. Kontaktuje mě zcela nezávazně telefonicky, prostřednictvím e-mailu, nebo jednoduše vyplňte kontaktní formulář. 

Telefon

775 674 541

Email

anna.mackova@century21.cz

7 výhod investice do zemědělských pozemků:

Chcete se dozvědět více? Napište mi dotaz, nebo částku, kterou chcete ochránit před inflací. Seznámím vás se všemi možnostmi a připravím návrh řešení na míru. Zcela nezávazně a zdarma.

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.