3D půdorys a vizualizace

Pojďte se mnou vkročit do budoucnosti a využijte ty nejmodernější způsoby propagace Vaší nemovitosti, které Vám nabízím. Fotografií možnosti propagace nemovitosti začínají, ale rozhodně byste se neměli spokojit pouze s nimi. Nedokážou totiž dokonale zachytit skutečný prostor a potenciál nemovitosti.

3D půdorys - dokonale čitelný prostor nemovitosti

Dřív se říkalo, že jedna dobrá fotka je za tisíc slov. Platí to i o půdorysu – plánu nemovitosti – který je zásadní pro správné pochopení prostoru. Každý z nás se s ním během života již setkal, ale ne pro každého je lehce srozumitelný a dobře čitelný. A pokud chcete, aby každý rychle pochopil, jak je Váš byt nebo dům skvělý, potřebujete něco lepšího. Potřebujete 3D půdorys, který dá každému dokonalou představu o prostorovém uspořádání Vaší nemovitosti.

Vizualizace – ukáže potenciál nemovitosti

Díky vizualizaci můžeme ukázat skutečný potenciál nemovitosti, která je např. ve výstavbě nebo před rekonstrukcí. Vizualizace působí realisticky, tak jako by to byla skutečně nafocená nemovitost. Její přínos při prodeji je neoddiskutovatelný. Proto je to jedna z mých oblíbených metod propagace nemovitostí.

Video z vizualizací – skok do budoucnosti

Když je již vytvořená vizualizace nemovitosti, je možné kromě fotografií vytvořit i video. Proč se spokojit s málem, když můžeme mít víc?

Budu ráda, když mě kontaktujete a společně vybereme, která forma propagace Vaší nemovitosti bude ta nejlepší.

Pro více informací mě kontaktuje telefonicky, prostřednictvím emailu, nebo jednoduše vyplňte kontaktní formulář.

Telefon

775 674 541

Email

anna.mackova@century21.cz

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím formuláře níže.

Ráda Vám se vším pomůžu.

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.