Nabídka

Podívejte se na aktuální nemovitosti v mé nabídce

Prodej vinného sklepa, Terezín u Čejče

Máte rádi víno? Pokud ano, tak je tato nemovitost přímo pro Vás. Pro všechny milovníky vína, nabízíme k prodeji vinný sklep nacházející se v obci Terezín u Čejče. Zastavěná plocha a nádvoří 94 m², vedle sklepa se nachází ostatní plocha – zeleň o výměře 39 m².

Více info »

Prodej stavebního pozemku 449 m², Drhnolec

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 449 m² k stavbě rodinného domu. Celá plocha je z jedné části oplocena. Ze zadní strany pozemku oplocení není a aktuálně navazuje na další pozemky. Na parcelách se zčásti nachází stromy. Parcely jsou v katastru vedeny jako zahrada a nejmenší výměra jako ostatní plocha.

Více info »

Prodej bytu 3+1, ul. Hlavní, Oslavany

Nabízíme k prodeji prostorný a vzdušný byt o velikosti 3+1 v krásném historickém domě. S celkovou plochou 80,06 m² (bez sklepa) a umístěním na 2. NP, tento byt nabízí ideální kombinaci prostorného bydlení a historické atmosféry. Bytový dům aktuálně prochází rekonstrukcí vnitřních prostor a sklepů.

Více info »

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.