ANNA MACKOVÁ

O mně

Dovolte mi, abych se Vám podrobněji představila.

Jak již víte, jmenuji se Anna Macková. Budeme-li spolu mluvit, uslyšíte slovenštinu. Pocházím totiž ze Slovenska, ale Brno mě natolik uchvátilo, že se stalo mým novým domovem.

Anna Macková realitní makléřka

Jak jsem se ocitla v Brně ?

Ze Slovenska na Moravu jsem přišla za láskou. Bydlela jsem v malém městečku u hranic. Po roce se ale láska záhadně vytratila a tak jsem měla na výběr ze dvou možností- zůstat na Moravě nebo se vrátit zpátky domů.  Nakonec jsem se rozhodla zůstat. Tehdy jsem pracovala jako obchodní zástupkyně s působností po celé České republice.

Jak jsem se dostala k práci realitního makléře?

Po čase jsem ale zjistila, že mě tato práce již nenaplňuje a musím jít dál.

Našla jsem inzerát na práci realitního makléře. Řekla jsem si: „Proč ne? Zkusím to.“ Vybrala jsem si realitní kancelář v Brně, konkrétně Century 21 Bonus Brno. Teď si možná říkáte, že to přece není až tak velký krok. Pro mě to byla obrovská změna. Víte v čem? Věděla jsem pouze to, kde se Brno nachází! Ale nic víc. Městské části Brna mi nic neříkaly. Je dost zvláštní dělat realitního makléře ve městě, které vůbec, ale vůbec neznáte. Ne že nevíte, kde je jaká ulice, ale já jsem nevěděla, ani kde je Bystrc, Komín  apod. Ale víte co? Rok se s rokem sešel a já Brno důvěrně poznala a zamilovala si ho.

Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

Proč právě realitní makléř?

Vždy jsem chtěla pracovat s lidmi, být nezávislá, mít volnost a moci rozvíjet své schopnosti dále rozvíjet. A to všechno se mi zde v Brně splnilo.

Takže jsem realitní makléř a jsem na to hrdá, i když vím, že mezi lidmi realitní makléř není vždy oblíbený. Ale všechno je o lidech, kteří danou práci vykonávají. Já mám tu svojou ráda a snažím se ji dělat co nejlépe

Jak pracuji, co ode mě můžete očekávat?

Svůj úkol vidím hlavně v nalezení nejlepšího řešení pro člověka, který se mě obrátí. To je pro mě to nejdůležitější.

A kde mě můžete potkat a vidět? Hned ze začátku jsem jako nový realitní makléř dostala na starosti městské části Líšeň, Židenice a Vinohrady, přidala jsem si k nim i lokalitu Královo Pole, kde jsem již několik nemovitostí prodala. Postupně jsem si velmi oblíbila střed města s jeho historickými budovami a skrytými zákoutími. Na mou tvář tedy narazíte i v této lokalitě a vlastně i v celém Brně, protože není lepší doporučení než spokojený klient.

Kromě toho pomáhám novým realitním makléřům, aby jejich start byl co nejrychlejší a aby také pocítili  ten skvělý pocit z úspěšného obchodu, kdy jsou všechny strany maximálně spokojeny.

Svým klientům posílám zajímavé články a rady, a to nejen z oblasti realit. Dozvíte se z nich, na co nezapomenout jako vlastník nemovitosti, jak si  nemovitost můžete upravit a zrekonstruovat nebo, kam s rodinou na výlet či zajímavou akci v Brně a okolí. A nezapomínám ani na historii Brna a okolí, protože je to město, kde všichni společně žijeme.

Přihlaste se i Vy k odběru novinek, vyplněním níže uvedeného formuláře:

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.