Reference

Přečtěte si vybrané reference mých klientů

Zemědělské pozemky Neveklov

Jsem toho názoru, že paní makléřka je znalá svého oboru, drží dané slovo a nepodává zkreslené informace. Děkuji za spolupráci.
 
Radka B.

Prodej bytu Purkyňova

Dobrý den paní Macková, Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za Vaši práci. Prodej nemovitostí nebývá u většiny lidí na denním pořádku, ale s manželem již nějakou zkušenost máme a myslím si, že dokážeme posoudit, že Váš přístup je nadstandardní a velmi profesionální. Za rychlým prodejem bytu určitě stojí správný odhad ceny nemovitosti a skvělá prezentace bytu na stránkách realitní kanceláře. Myslím si, že je důležitý ještě jeden aspekt Vaší práce, a to, že jsme po celou dobu prodeje chodili klidně spát, a pokud jsme v tu dobu měli nějaké starosti, tak jste za nimi nestála Vy. Kdyby někdo z našich známých v budoucnu potřeboval realitního makléře v brněnské lokalitě, určitě Vás doporučíme.

Věra L.

RD ul. Révova

RD, ul. Révova, Brno

Hi, Thanks for the reminder… Selling a property in a foreign country when you’re not present can be nerve-racking by itself, but throw in the complexities of divorce and it can be even worse. With help from the team at Century 21 Bonus Brno, the process was much easier. They explained the process, made a proper assessment of market, and patiently supported the process of marketing, showing, selling and transferring the property to the new owners, and finally transferring funds without incident. They are true professionals and I would highly recommend them for your real estate needs, even if you don’t live in the Czech Republic Sincerely,

Aubrey

Herčíkova Brno

3+1, Herčíkova, Brno

Dobrý den paní Macková, ještě jednou bych Vám chtěl velice poděkovat za Vaše profesionální služby, spojené s prodejem moji nemovitosti. Rád bych ocenil i spolupráci s paní doktorkou Urbancovou. Nedokáži si ani představit co je vše potřebné udělat při prodeji ale díky Vaší ochotě a velké vstřícnosti vše proběhlo bez jakýkoliv problému. Přeji Vám hodně zdaru a úspěchů v další makléřské činnosti. Ještě jednou díky a pokud budu někdy v budoucnosti potřebovat poradit velice rád se na Vás obrátím.

Petr Š.

Líšeň Brno

3+1, Líšeň, Brno

S paní Mackovou jsem se potkal poprvé na prohlídce jednoho z jejich bytu v Líšni. Byt ovšem nebyl podle mých představ a dal jsem to najevo. O to větší překvapení pro mě bylo, když mi paní Macková o pár dní později volala a nabídla mi jiný byt. K obchodu nakonec skutečně došlo. Paní Macková mi našla byt dle mých představ a za dobrou cenu. Spolupráce s ní byla profesionální a na vysoké úrovni, čehož si jako podnikající člověk s omezeným množstvím času velmi cením. Podotýkám, že koupí toho jednoho bytu naše spolupráce neskončila, ale dále jsme v kontaktu. Spolupráci s paní Mackovou mohu pouze doporučit.

Ladislav P.

RD Líšeň

Rodinný dům, Líšeň

Dobrý den paní Macková, vyřízení všech záležitostí týkajících se koupě RD na ul. Belcrediho ve spolupráci s Vámi a paní doktorkou Urbancovou proběhlo k naší plné spokojenosti. Ocenili jsme Vaši vstřícnost při jednání, fundovanou znalost problematiky i rychlost a bezproblémovost celé transakce. Za to Vám patří náš velký dík. Pokud budeme v budoucnosti potřebovat poradit v oblasti realit, určitě se na Vás rádi opět obrátíme.
 
Čerešňákovi
Koutného Líšeň

2+kk, ul. Koutného, Líšeň

Dobrý den paní Macková, byli jsme moc spokojeni, rychlý prodej, příjemná komunikace a vše bez problémů. Děkujeme Vám a určitě Vás rádi doporučíme dál. Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků a pohodový zbytek roku.
 
Mackovi

4+1, ul. Hubrova, Líšeň

Dobrý den, jak pak se Vám vede, stále napilno? Tímto Vám chci neoficiální cestou poděkovat za zprostředkování koupě bytu a zároveň prodej starého bytu. Jednání a spolupráce s Vámi byla vždy na nejvyšší profesionální úrovni. Zároveň bych Vás velice ráda pozvala na návštěvu nově zrekonstruovaného bytu na ul. Fajmonová (alespoň na kávu jako poděkování). Dále bych Vás chtěla požádat, jakou cestou vám můžeme poděkovat oficiálně, jednou jste zmiňovala, že lze náš názor sdělit prostřednictvím Vašich internetových stránek. Děkuji
 
Drábkova
Královo pole

3+kk, Královo Pole, Brno

Dobrý den paní Macková, vše proběhlo v pořádku i energie jsou již přepsány. Velmi Vám děkuji za Váš čas a energii strávenou prodejem našeho bytu. Podařilo se Vám oslovit velmi mnoho zájemců, i když prodej nebyl rychlý (snadný), velmi oceňuji vaši vytrvalou a nepřetržitou práci. Díky Vám byl prodej celkově bez starostí do posledního detailu, včetně přepisu energií.
 
Ing. Jiří K.

3+1, ul. Kaštanová, Rosice

Dobrý den paní Macková, chtěla bych Vám poděkovat za pomoc při prodeji mého bytu v Rosicích a i když to nebylo,tak jednoduché jak jsem si představovala vy jste dokázala,že všechno má svůj čas a ten se našel i na prodej mého bytu.Ještě jednou děkuji a vřele Vás doporučím i mojim známým,kteří budou potřebovat Vaši radu s prodejem nemovitosti.
 
Lenka S.

Chata, Kostelíček, Líšeň, Brno

Dobry den pani Mackova, dovolte nám, abychom Vám jestě touto cestou srdečně poděkovaly za zprostředkování prodeje naší zahrádky. Vaše jednáni a Vás přistup byl nejenom 100% profesionální, ale i velmi vstřicní a milí. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně pracovních a osobních úspěchů ve Vašem živote.

Vlasta a Jana V.

2+1, Štýřice, 2+1, Černá Pole, 3+1, Komín

Paní Mackovou doporučuji pro její spolehlivost, flexibilitu a vysokou profesionalitu. Prodával jsem přes ni dva své byty a obchody proběhly rychle a prodala je za velmi dobrou cenu. Nakonec se jí podařilo pro mě sehnat nadstandardní rodinný dům přesně podle mých vysokých požadavků. Pokud budu v budoucnu opět řešit, ať už prodej nebo koupi nemovitosti, bude mojí první a jedinou volbou.
 
Suchodolskyj

2+1, Veveří, Brno

Vážená paní Macková, Děkuji Vám ještě jednou za Vaši ochotu a spolehlivé jednání, vstřícný přístup, připravenost. Vrátila jste mi důvěru v realitní makléře.
 
Iva Š.

2+kk, ul. Hubrova, Líšeň, Brno

Dobrý den paní Macková, Tak už mám vše úspěšně za sebou a mohu malinko bilancovat. Zprvu jsem vůbec nevěděla, co si počnu a jak to vše bude probíhat, ale musím říci, že jak mile jsem viděla Vaše odhodlání pomoci mi z prodejem bytu, uklidnila jsem se. Člověku se nestěhuje snadno, ale byt po sestře má méně schodů a lepší dispozici. Byla jsem překvapená jak, rychle jste sehnala toho šikovného pana fotografa, který udělal i videoprohlídku, bude to hezká památka. Potom pár návštěv a bylo hotovo. Prodej se zakončil podpisem smluv u té Vaší paní doktorky Urbancové. Byla jsem moc spokojena a tak bych Vám chtěla ještě jednou touto cestou poděkovat.
 
Bělinová

4+1, ul. J.Faimonové, Líšeň

Když jsme se rozhodli pro prodej našeho bytu, byla nám doporučena právě paní Macková. Jelikož to byl náš vůbec první prodej nemovitosti, vůbec jsme netušili, co nás čeká a co vše je potřeba vyřídit. S paní Mackovou to ale nebyl vůbec žádný problém naopak, její profesionalita, rychlost, spolehlivost a osobní přístup je u ní samozřejmostí a díky tomu vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Její služby můžeme jenom doporučit.
 
Čečilovi

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.