KOUPĚ NEMOVITOSTI

POSKYTUJI ODBORNÉ PORADENSTVÍ A ASISTENCI PŘI KOUPI NEMOVITOSTI

1. VYHLEDÁNÍ VHODNÝCH NABÍDEK

Aktivně vyhledám nemovitosti, které odpovídají Vašim kritériím a požadavkům. Díky mému širokému portfoliu kontaktů, znalostem trhu a přístupu k neveřejným nabídkám Vám mohu nabídnout přístup k exkluzivním nabídkám ještě předtím, než se objeví v inzerci.

2. PROHLÍDKY

Během prohlídek Vám poskytnu veškeré potřebné informace, odpovím na Vaše otázky a pomohu Vám získat komplexní přehled o stavu a potenciálu každé nemovitosti.

3. ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Na základě Vašich potřeb a preferencí Vám poskytnu odborné poradenství při výběru nemovitosti. Budu Vám asistovat při posouzení hodnoty nemovitosti, vyjednávání ceny a vytvoření strategie nákupu. Náš hypoteční specialista Vám pomůže s financovaním nemovitosti.

4. ADMINISTRATIVNÍ A PRÁVNÍ PODPORA

S mým týmem Vám poskytneme kompletní právní a administrativní podporu v průběhu celého procesu nákupu. Budeme se starat o sestavení kupní smlouvy, prověření právního stavu nemovitosti a řešení veškerých formálních záležitostí, včetně přepisu energií, abyste se mohli soustředit na svůj nový domov.

POTŘEBUJETE POMOCT

S KOUPI NEMOVITOSTI?

Neváhejte se na mě obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle: 

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.