Prodej řadového rodinného domu

ulice Šimáčkova, Brno - Líšeň

Hledáte větší rodinný dům v Líšni?

Mám pro Vás nabídku vícegeneračního rodinného domu na ulici Šimáčkova v Líšni.

Dům je vhodný jednak k vícegeneračnímu bydlení nebo jako investice na pronájem. Jelikož se v přízemí nachází nebytový prostor s velkou výlohou, a i vzhledem k umístění domu na hlavní ulici ve Staré Líšni a v blízkosti Náměstí Karla IV., je ideální k podnikání. Zastavěná plocha a nádvoří 160 m2, užitná plocha 302 m2. V přízemí domu se nachází již zmíněný nebytový prostor se samostatným vstupem. Je z něj pak možný vstup na dvorek cca 60 m2, kde se nachází další budova, kterou je možné využít jako sklep. K bytovým jednotkám je samostatný vstup. V prvním patře je bytová jednotka 2+1 o celkové výměře 65 m2. Byt je v původním stavu, bez rekonstrukcí. Pokoje jsou neprůchozí, z kuchyně je možný vstup do obývacího pokoje. Koupelna s vanou, WC samostatně. K dispozici na chodbě taky spíž. Ve druhém patře se nachází nový podkrovní byt 3+kk o celkové výměře 65 m2. Celý dům je podsklepený, ke každému bytu je možné přiřadit samostatný sklep. Přízemí a první patro jsou vytápěné samostatnými plynovými kotly, které jsou umístněné ve sklepě. Byt v posledním patře má v bytě umístěný kombinovaný kotel na topení a ohřev vody. Byty i nebytový prostor mají vlastní měřiče elektřiny a plynu.

Dům je před rekonstrukcí, nezateplený. Dům se nachází v blízkosti MHD a taky služeb a obchodů – Coop Jednota, květinářství, kadeřnictví, pošta, lékárna atd. Za cca 1,5 km jste v Mariánském údolí, které nabízí dostatek možností k vycházkám i sportovnímu vyžití.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

302 m²

plocha užitná

105 m²

plocha zastavěná

363 m²

plocha pozemku

0
Celková cena

Půdorysy

Máte zájem o více informací?

Neváhejte se na mě obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle: 

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.