Prodej RD 2+1, zahrada 6 625 m2

obec Karle

Hledáte jedinečnou a zajímavou nemovitost?

Tak pak mám nabídku právě pro Vás.

Nabízím bývalou zemědělskou usedlost v obci Karle. Nemovitost pochází z roku 1880 a z každého koutu na vás dýchne kousek historie. Zastavěná plocha a nádvoří je skutečně velkorysá – 1 496 m2. Samotný dům se skládá z dvou části. Jedna je obytná, a ještě donedávna obývána. Skládá se z prostorného pokoje (38,70 m2). Najdete zde i pec na topení a vaření, v zimě si za ní můžete pohodlně ustlat a ohřát se, jak v pohádce. Za zmínku stojí i nábytek, postele a skříně, které jsou součásti prodeje. Z toho pokoje se pak vchází do dalšího menšího (12,30 m2), který slouží jako ložnice. Dále se z něj dostanete taky do samostatné kuchyně (15,40 m2). Přes chodbu do koupelny (7 m2) a WC 1,7 (m2). Oproti vstupu do hlavního pokoje najdete stylovou vinárnu pro posezení s rodinou či přáteli. Z chodby je vstup do sklepa (10 m2) a na prostornou půdu s ochozem nad celým půdorysem. Na konci je ještě stodola (36 m2) a (sklad 24 m2). Tato část nemovitostí je připojená na elektřinu, vodu i kanalizaci. Druhá část domu již nebyla delší dobu obývaná, skládá se z dvou pokojů 22 m2 a 15 m2. Dále chlív a sklad (bývalé stáje), celkem 74,80 m2. Je zde pouze elektřina. Na pozemku se nachází i studna, hluboká 18 m2, s elektrickým čerpadlem. K dispozici budete mít celých 6 625 m2 (mimo zastavěné plochy). Jistě zde najdete dostatek místa pro relaxaci, nebo pěstování zeleniny či ovoce, nebo chov zvířat.

276 m²

plocha užitná

1 496 m²

plocha zastavěná

6 625 m²

plocha zahrady

8 121 m²

plocha pozemku

0
cena za nemovitost

Lokalita

Malebná obec Karle se nachází cca 11 km od města Svitavy. Najdete zde klid, takže pokud hledáte i únik z města a místo, kde se můžete realizovat, neváhejte a domluvte si prohlídku. Pro bližší informace mě kontaktujte.

Máte zájem o více informací?

Neváhejte se na mě obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle: 

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Můžete jej využít pri prodeji nemovitosti, dědickém řízení, darování nemovitosti nebo Vás jen zajímá její hodnota. Odhad je bez závazků a zcela zdarma.